home   structure    disabled Versija neįgaliesiems  
         
   
Lietuvos socialinių mokslų centro Ekonomikos ir kaimo vystymo institutas
 
  LT  EN                  El. paštas: ekvi@ekvi.lt  
 
 
 
Statistinė informacija
2022-06-23
Derliaus prognozės 2022 m. >>

Ekonomikos ir kaimo vystymo instituto Tvarių maisto sistemų skyrius prognozuoja Lietuvoje auginamų augalų 2022 metų būsimą derlių ir prognozių rezultatus teikia Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijai bei pagal susitarimą su Lietuvos statistikos departamentu – Eurostatui. Prognozuojant būsimą augalų derlių, panaudojama Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Žemdirbystės instituto informacija apie numatomą augalų derlingumą bei Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro informacija apie deklaruotus augalų pasėlių plotus.

 

2021-07-20
Derliaus prognozės 2021 >>
derliaus-prognozes4.jpg.jpg.jpg.jpg

Ekonomikos ir kaimo vystymo instituto Produktų rinkotyros skyrius prognozuoja Lietuvoje auginamų augalų 2021 metų būsimą derlių ir prognozių rezultatus teikia Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijai bei pagal susitarimą su Lietuvos statistikos departamentu – Eurostatui. Prognozuojant būsimą augalų derlių, panaudojama Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Žemdirbystės instituto informacija apie numatomą augalų derlingumą bei Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro informacija apie deklaruotus augalų pasėlių plotus.

 

2020-12-31
Oficialiosios statistikos darbų programa >>

Lietuvos socialinių mokslų centro (LSMC) Ekonomikos ir kaimo vystymo institutas (EKVI), vadovaudamasis Lietuvos Respublikos statistikos 1999-12-23 įstatymu Nr. VIII-1511 (Žin., 1999, Nr. 114-3299), pagal Oficialiosios statistikos darbų programą (OSDP) atlieka numatytus darbus ir tyrimus, kurie būtini valstybės valdymui, o visuomenė gauna kokybišką statistinę informaciją.

 

EKVI sudaro žemės ūkio ekonomines sąskaitas, atlieka žemės ūkio augalų pasėlių ploto, derlingumo ir derliaus prognozes, gyvulių skerdimo prognozes ir ūkių veiklos apskaitos rezultatų tyrimą.

 

Parengta statistinė informacija labai svarbi įvertinant ES šalių, iš jų – ir Lietuvos žemės ūkyje vykstančius ekonominius ir socialinius pokyčius, rengiant makroekonomikos prognozes, vykdant žemės ūkio ir kaimo raidos mokslo tyrimus, priimant Bendrosios žemės ūkio politikos sprendimus.

 

Minėti EKVI darbai ir tyrimai priskiriami Europos statistikai, vykdomi pagal ES teisės aktus, laikantis Europos statistikos praktikos kodekso principų. Statistinė informacija nustatytu laiku ir formatu teikiama Eurostatui, kitoms tarptautinėms organizacijoms. Ji prieinama ir plačiajai visuomenei. Visa informacija pateikiama Eurostato, Europos Komisijos interneto svetainėse.

 

Informacija apie Kodeksą Eurostato svetainėje http://epp.eurostat.ec.europa.eu/portal/page/portal/quality/code_of_practice

 

 

 

© 2012 

Visos teisės priklauso Lietuvos agrarinės ekonomikos institutui
Cituojant būtina nurodyti šaltinį ir interneto svetainės adresą
Autoriaus teisių apsaugota medžiaga

 

Monografija_Viršelis.png.png.png
Rural Economic Developments and Social Moments.png.png
Structural_change_productivity.jpg.jpg.jpg
B_34658va3p.jpg
derliaus-prognozes4.jpg.jpg.jpg.jpg.jpg.jpg.jpg
Baneris-8.jpg
9B08E3R.jpg.jpg
c9l3L9fBmR.jpg
zedine1.jpg
                 
EKVI  |  A. Vivulskio g. 4A-13, 03220 Vilnius  |  Tel. (8 5) 2614525  |  Faks. (8 5) 2614524  |  El. paštas ekvi@ekvi.lt  |  Įm. kodas 305674949  |  PVM mokėtojo kodas LT100014613615
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 305674949
  Pagaminta Xserv.lt