home   structure    disabled Versija neįgaliesiems  
         
   
Lietuvos socialinių mokslų centro Ekonomikos ir kaimo vystymo institutas
 
  LT  EN                  El. paštas: laei@laei.lt  
 
 
 
Leidiniai
2014-01-02

Vadybos mokslas ir studijos – kaimo verslų ir jų infrastruktūros plėtrai T. 35, Nr. 4, 2013

taEvT1e3H.jpg

Vadybos mokslas ir studijos – kaimo verslų ir jų infrastruktūros plėtrai = Management theory and studies for rural business and infrastructure development

 

Žurnalo tikslas – publikuoti socialinių mokslų srities teorinius vadybos ir administravimo, verslo studijų, viešojo administravimo, taip pat taikomojo pobūdžio, praktiškai ir / ar teoriškai susietus su kaimu, žemės ūkiu ir jo gamybine infrastruktūra mokslinius straipsnius.

 

Straipsnių tematika. Žurnalo pavadinimas byloja, kad straipsniai turi būti vadybos ir administravimo krypties, nagrinėti mokslo ir studijų problemas, praktiškai ar teoriškai susietas su kaimu, žemės ūkiu ir jo gamybine infrastruktūra. Be to, žurnale gali būti publikuojami bendrojo pobūdžio teoriniai vadybos ir administravimo krypties straipsniai.

 

Žurnale skelbiami Lietuvos aukštųjų mokyklų, mokslo institucijų mokslininkų, gamybininkų, praktikų ir užsienio šalių mokslininkų iš Armėnijos, Baltarusijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Olandijos, Rusijos, Slovakijos, Slovėnijos, Suomijos, Ukrainos, Vokietijos bei kitų valstybių darbai. Paminėtina, kad kai kurie žurnalo numeriai publikuojami kartu su kitų valstybių mokslo institucijomis.

 

Recenzijos. Straipsniai yra recenzuojami dviejų recenzentų. Recenzijos formos pateikiamos čia: http://www.asu.lt/vadyb/lt/16192


Periodiškumas. Žurnalas leidžiamas 4 kartus per metus: kovo, birželio, rugsėjo ir gruodžio mėnesiais.


Straipsnių kalba. Straipsniai skelbiami lietuvių ir anglų kalbomis. Visų straipsnių santraukos pateikiamos anglų kalba.


Originalumas. Žurnalo straipsniai yra originalūs, anksčiau nespausdinti ir nepateikti skelbti kituose leidiniuose. Straipsniuose pateikiamos visos nuorodos į kitų autorių publikacijas.


Autoriaus(ų) deklaracija pateikta čia: http://www.asu.lt/vadyb/lt/38585 


Patarimai autoriams kaip tinkamai parengti straipsnį pateikti čia: http://www.asu.lt/vadyb/lt/59246

 

Indeksavimas. Žurnalas referuojamas tarptautinėse duomenų bazėse: EBSCOhost: Business Source Complete, Ulrich’s ir IndexCopernicus.

 


Leidinį rasite čia

 

 
derlius_2020.jpg
Baneris-8.jpg
Virselis_2019_raudona_lt.png
B_34658va3p.jpg
9B08E3R.jpg
c9l3L9fBmR.jpg
zedine1.jpg
                 
LAEI  |  A. Vivulskio g. 4A-13, 03220 Vilnius  |  Tel. (8 5) 2614525  |  Faks. (8 5) 2614524  |  El. paštas laei@laei.lt  |  Įm. kodas 111952970  |  PVM mokėtojo kodas LT119529716
Valstybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 111952970
  Pagaminta Xserv.lt